Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SPSS Concurrent User License


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je:  Nákup a dodání 2 ks Concurrent User License, které budou obsahovat všechny následující moduly: o IBM® SPSS® Statistics Base (IBM part number D0ELQLL pro Concurrent User), o IBM® SPSS® Regression (IBM part number D0EL1LL pro Concurrent User), o IBM® SPSS® Advanced Statistics (IBM part number D0ELLLL pro Concurrent User), o IBM® SPSS® Forecasting (IBM part number D0EM8LL pro Concurrent User).  SW Subscription & Support 24 Months.  Instalace těchto licencí na max. 5 pracovních stanicích v budově Podskalská, Praha 2.  Školení uživatelů (max. 5) minimálně v rozsahu 5 školících dnů (tj. v rozsahu 40 hodin). Z toho minimálně 2 dny základní seznámení se s nástrojem SPSS (v rozsahu výše uvedené licence a modulů; lze i elektronickým školením) a minimálně 3 dny věnované konzultacím ke konkrétním úlohám.  Školení interního administrátora minimálně v rozsahu 1 školícího dne (tj. 8 hodin).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.11.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.