Informace o zakázce

Základní údaje:
Název zakázky:

Sociální služby Vsetín - Prací prostředky


Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  Hygiena a úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka pracích prostředků pro provozy zadavatele, které se budou využívat v prádelnách pod správou zadavatele. Zadavatel požaduje dodávky pracích prostředků.
Vzhledem k charakteru zařízení sociálních služeb se jedná o silně znečištěné prádlo, a to jednak stravou, krví či fekáliemi.

Seznam zařízení, kam budou prostředky dodávány: viz Příloha č. 3 - Seznam zařízení
V těchto zařízeních se zajišťuje služba praní prádla – osobní věci seniorů (kalhoty, košile, trička, atp.) a prádlo nezbytné pro chod zařízení sociálních služeb (ložní prádlo obyvatel, ručníky, pracovní oděvy zaměstnanců, záclony,… atd.).

Nabízené prací prostředky musí splňovat podmínky zákona č. 356/2003 Sb., o chemických látkách a chemických přípravcích a o změně některých zákonů, v platném znění a navazující vyhlášky a zákona č. 120/2002 Sb., o podmínkách uvádění biocidních přípravků a účinných látek na trh a o změně některých souvisejících zákonů, v platném znění.

Zadavatel požaduje takové prací prostředky, jejichž prací účinnost a schopnost bude dostatečná natolik, aby odstranila skvrny efektivně, a aby přitom nedošlo k poškození praných textilií. Při používání těchto prostředků musí být velmi malá ztráta pevnosti textilií, a tím snížení jejich opotřebení a výměny.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.10.2018

Lhůta pro podání nabídek do: 23.10.2018 (10:00)

Registrujte se ZDARMA
Přihlašte se nebo se registrujte a získejte ZDARMA přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.