Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce záložních zdrojů elektrické energie v obvodu OŘ Brno


Kategorie

Opravy, revize a servisAuto-moto, dopravaSpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Auto-moto, doprava ->  Náhradní díly a spotřební materiál
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zadavatel zadává tuto podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce v souvislosti s výkonem relevantní činnosti ve smyslu ustanovení § 153 odst. 1 písm. f) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále též „ZZVZ“). V souladu s § 151 odst. 1 ZZVZ se tato zakázka považuje za sektorovou veřejnou zakázku. Jelikož předpokládaná hodnota veřejné zakázky nedosahuje stanovený finanční limit, není zadavatel podle § 158 odst. 1 ZZVZ povinen zadat předmětnou sektorovou veřejnou zakázku v zadávacím řízení. Zadavatel tedy nezadává tuto veřejnou zakázku v zadávacím řízení podle ZZVZ.

Hlavním cílem a účelem stavby je náhrada záložních zdrojů, které jsou součástí napájení zabezpečovacího zařízení. Tímto dojde k zvýšení bezpečnosti železniční dopravy.
Stávající zařízení je technicky a morálně zastaralé a neodpovídá současným požadavkům na napájení důležitých zařízení a obecně na bezpečnost.

V rámci stavby má dojít k modernizaci celkem 23 náhradních zdrojů napájení situovaných celkem ve 14 železničních stanicích.
Modernizace systému zabezpečení náhradního napájení spočívá v zásadní rekonstrukci zdroje a souvisejícího vybavení náhradního napájení, tak aby bylo zajištěno napájení 1. stupně pro vybraná zařízení žst, tzn. pro zařízení se zvýšenou provozní spolehlivostí.
V 11 případech se jedná o rekonstrukci stávajících, již zastaralých, zdrojů náhradního napájení, a to ve stávajících objektech – tzn. charakter využití prostor strojovny-rozvodny se nemnění. Součástí stavby je i výměna dieselagregátu a nezbytná úprava souvisejících rozváděčů.

Projekt dále zahrnuje výměnu 3 stávajících převozných náhradních zdrojů situovaných ve 2 železničních stanicích.
Součástí projektu je i výměna 9 stávajících přenosných záložních zdrojů elektrické energie na 9 pracovištích železničních stanic.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.08.2019 (10:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.