Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce vybraných interiérů Ústavního soudu včetně restaurování sněmovního sálu


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je provedení restaurátorských, stavebních a technicko-inženýrských prací, které souvisí s celkovou rekonstrukcí vybraných interiérů v budově Ústavního soudu včetně sněmovního sálu. Předmětem veřejné zakázky je zejména: a) provedení stavby, tj. stavebních prací spočívajících v rekonstrukci uvedených interiérů budovy Ústavního soudu; b) uskutečnění všech dodávek, služeb a stavebních prací, jež jsou výslovně uvedeny v návrhu smlouvy na veřejnou zakázku; c) provedení restaurátorských prací v rozsahu a za podmínek stanovených v projektové dokumentaci a dalších přílohách této zadávací dokumentace; d) uskutečnění všech dodávek, služeb a stavebních prací, jejichž potřeba provedení vyplývá z návrhu smlouvy na veřejnou zakázku (a z jejích příloh) nebo z projektové dokumentace (i když zde nejsou uvedeny výslovně). Podrobný výčet místností, dotčených rekonstrukcí, stanovuje tabulka uvedená v zadávací dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 14.09.2017 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.