Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce technologie ČS Hosín


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Předopkládaná hodnota zakázky:

1572591,- Kč bez DPH

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace na úpravy vystrojení čerpací stanice. Jedná se o výměnu čerpadel směr VDJ Chotýčany, výměnu uzavíracích a ovládacích armatur, úpravu trubních rozvodů a protirázové ochrany. Dále pak výměnu technologické elektroinstalace, včetně rozvaděčů a ASŘTP a výměnu stavební elektroinstalace. V rámci akce budou též realizovány stavební úpravy spojené s úpravami vystrojení a elektroinstalace, opravy případných vad akumulací, obnova místnosti dávkování chlornanu, úpravy spojené s obnovou sociálního zázemí obsluhy, udržovací práce - výměna topných těles, obnova vnitřních povrchů jednotlivých místností a opatření proti pronikání průsakových vod do kabelového prostoru v suterénu budovy ČS.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum uzavření smlouvy, Datum zrušení VZ: 27.01.2020

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.