Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce koupelen v chatách v areálu ŠvP Podhradí u Ledče nad Sázavou


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se rekonstrukci koupelen v 7 chatách ve Škole v přírodě a školní jídelně v Podhradí u Ledče nad Sázavou Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy, spočívající v demontáži stávajících obkladů a dlažeb včetně broušení podkladů, demontáže vstupních dveří, prahů a bojlerů, vybourání sprchové vaničky včetně odtokového kanálu a odstranění veškerých zařizovacích předmětů. Následně bude zhotoven zděný sprchový kout, a to obezděním odtokového kanálu včetně penetrace podkladových vrstev vodonepropustným nátěrem, pokládky dlažby a obkladů včetně spárování a začišťovacích a ukončovacích prací. Montáž nových zařizovacích předmětů (baterie, umyvadlo, včetně zpětné montáže dveří, prahů a bojlerů) dle přiloženého položkového rozpočtu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.08.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.