Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce a optimalizace budovy v žst. Hrušovany nad Jevišovkou


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zadavatel zadává tuto podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce v souvislosti s výkonem relevantní činnosti ve smyslu ustanovení § 153 odst. 1 písm. f) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále též „ZZVZ“). V souladu s § 151 odst. 1 ZZVZ se tato zakázka považuje za sektorovou veřejnou zakázku. Jelikož předpokládaná hodnota veřejné zakázky nedosahuje stanovený finanční limit, není zadavatel podle § 158 odst. 1 ZZVZ povinen zadat předmětnou sektorovou veřejnou zakázku v zadávacím řízení. Zadavatel tedy nezadává tuto veřejnou zakázku v zadávacím řízení podle ZZVZ.

Důvodem rekonstrukce je nevyhovující stav budovy. V rámci rekonstrukce budou provedeny dispoziční změny v 1.NP i 2.NP. Hygienické zázemí bude nově vybudováno ve výpravní budově. Bude provedena nová fasáda se zateplením objektu, včetně výměny výplní otvorů. Také bude nová střešní krytina včetně hromosvodu a budou nově osazeny klempířské a zámečnické prvky. Dojde k napojení budovy na obecní vodovodní řád, nová kanalizační přípojka bude napojena na veřejnou kanalizaci před výpravní budovou. Celá budova bude bezbariérově napojena na přístupové komunikace pro pěší.

Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 29.08.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.