Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pojištění vozidel resortu MPSV 2020 - 2022


Kategorie

Finance, pojištění

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění komplexního souboru pojišťovacích služeb: - zajištění pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla, - havarijní pojištění (dvě varianty spoluúčasti při havarijním pojištění, možnost sjednat službu GAP 2, náhradní vozidlo) a - doplňková pojištění (pojištění zavazadel, pojištění skel, úrazové pojištění sedadel, pojištění zavazadel). Předmětem plnění veřejné zakázky je jak pojištění vozidel, která jsou součástí stávajícího vozového parku spravovaného resortem práce a sociálních věcí, nýbrž také pojištění vozidel nově pořízených v průběhu plnění veřejné zakázky, a rovněž reakce na případné změny vozového parku, např. vyřazování vozidel apod. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky není zajištění služeb správce pojistných smluv (pojistného makléře či agenta). V případě, že v průběhu plnění veřejné zakázky vznikne potřeba zajištění správy pojistných smluv, náklady se zajištěním správce budou hrazeny Centrálním zadavatelem. Podrobně rozepsaný předmět plnění veřejné zakázky je uveden v příloze č. 1 závazného vzoru rámcové pojistné dohody – Souhrnné informace k pojistnému programu. Seznam vozidel, na které se bude pojištění vztahovat, aktuální ke dni zahájení zadávacího řízení, je uveden v příloze č. 2 závazného vzoru rámcové pojistné dohody – Seznam vozidel a nabídkové pojistné.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.10.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.