Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Podpora výrobce Hewlett Packard pro servery instalované na OJ LČR


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je pořízení podpory (služeb) HPE Foundation Care NBD Service pro 95 ks serverů nacházejících se na organizačních jednotkách Lesů České republiky, s.p. Seznam serverů je přílohou závazného návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 Výzvy. Smluvní strany dále smluví služby za podmínky 9 x 5 NBD (přičemž platí odezva do druhého dne po nahlášení závady; HW obměna do druhého dne od nahlášení závady), poskytování podpory pro nové firmware serverů (updaty), jakož i službu Wdmr Service (tato služba umožňuje zadavateli ponechat si vadný harddisk nebo příslušné komponenty SSD/USB flash disku, kterých se zadavatel nechce vzdát kvůli citlivým datům na disku; možnost ponechání vadných médií musí zahrnovat veškerou diskovou mechaniku, resp. příslušné SSD/USB flash disky).V podrobnostech viz Výzva k podání nabídky a prokázání kvalifikace.
Místo plnění: sídlo zadavatele

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.08.2019 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.