Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Plán udržitelné městské mobility města Rožnov pod Radhoštěm


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Zlínský kraj

Popis:
Předmětem zakázky jsou služby v podobě zpracování strategického rozvojového dokumentu – Plánu udržitelné městské mobility města Rožnov pod Radhoštěm (dále také „SUMP Rožnov pod Radhoštěm“; SUMP = Sustainable Urban Mobility Plan).

Cílem tohoto dokumentu je za pomoci občanů, místních, regionálních a státních orgánů hledat a najít možnosti udržitelné městské dopravní obsluhy území. Opatření definované v Plánu udržitelné městské mobility města Rožnov pod Radhoštěm pokryjí všechny druhy dopravy v celé městské aglomeraci, dopravu veřejnou i soukromou, osobní i nákladní, motorizovanou i pěší a statickou. Předpokládá se, že tento vytvořený dokument bude komplexně řešit dopravní dostupnost, která bude k dispozici všem, zlepší účinnost a hospodárnost systému, zvýší bezpečnost v dopravě a sníží negativní vlivy dopravy na životní prostředí, což povede ke zvýšení atraktivnosti a kvality městského prostředí.

Dokument bude stavět na již existujících aktivitách v plánování a rozvoji města, bude s nimi pracovat tak, aby směřoval ke zlepšení kvality života ve městě.

Součástí zakázky je pořízení potřebných dopravních průzkumů a měření, projednání jednotlivých kroků s občany, pracovními skupinami a v orgánech města, zpracování návrhové části a pořízení dopravního modelu včetně souvisejícího software.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 17.09.2019 (09:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.