Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava Obecního úřadu ve Štěpkově čp. 33 a hasičské zbrojnice na pč. 29


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
V sociálním zázemí dojde k demontáži sanitární techniky a elektro zařízení. Následně bude provedeno vybourání stávajících příček. Dojde k odstranění původních vlhkých omítek a obkladů z keramické dlažby. Rovněž dojde k osekání soklové části fasády nad viditelnou úroveň vlhnutí. Následně budou nově vyzděny příčky. Budou provedeny nové štukové omítky. Dojde k pokládce nové keramické dlažby a obkladů. Soklová část bude zomítána sanační omítkou. Budou provedeny nové rozvody vody a kanalizace a dojde k instalaci nových předmětů ZTI. V celém objektu bude provedena rekonstrukce elektroinstalace. Na celém objektu dojde k demontáži střešní krytiny včetně latí a klempířských prvků. Bude položena nová střešní krytina a provedeny související pokrývačské a klempířské práce. Po dokončení stavebních prací bude provedena nová výmalba interiéru.

Oprava hasičské zbrojnice:
Na celém objektu dojde k demontáži střešní krytiny včetně latí a klempířských prvků. Bude položena nová střešní krytina a provedeny související pokrývačské a klempířské práce. Po dokončení stavebních prací bude provedena nová výmalba interiéru. Fasáda objektu bude opatřena novým fasádním nátěrem.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 23.07.2018

Lhůta pro podání nabídek do: 09.08.2019 (19:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.