Informace o zakázce

Základní údaje:
Název zakázky:

Opatření pro regeneraci stanovišť předmětů ochrany v přírodní rezervaci Vrbenské rybníky na rybnících Domin a Bažina

Číslo ve věstníku:
Z2019-019296
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je citlivá úprava a stabilizace ostrovů, které jsou každoročně vyhledávaným hnízdištěm ptáků. Předmětem stavby je oprava a opevnění ostrovů, odbahnění rybníků a vybudování nových manipulačních objektů pro úpravu manipulace s vodou, včetně výstavby sjezdu a dočasné panelové komunikace. Při realizaci odvozových tras a komunikací v provedení dle zhotovitele je nezbytné respektovat ochranu vzácných druhů hub v lokalitě, zejména na plochách hrází, které budou vyznačeny zadavatelem. Cílovým stavem bude tedy revitalizovaná soustava rybníků Domin a Bažina s obnovenými a opevněnými ostrovy, opravenými hrázemi a novými manipulačními objekty, umožňujícími požadovanou manipulaci s vodou přepouštěním z rybníku Domin do rybníků Bažina a Nový Vrbenský.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.06.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 09.07.2019 (09:15)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.