Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Objekt č.p. 49 - oprava části interiéru


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je závazek dodavatele provést pro zadavatele opravu bývalé strážnice v objektu č.p. 49 ve Stájovém dvoře v areálu Pražského hradu. Budou provedeny opravy na malbách a nátěrech, omítkách, podlahách, stavební opravy na obkladech, zařizovacích předmětech a rovněž drobné opravy na elektroinstalaci. Podrobnější specifikace požadovaných prováděných prací je uvedena v příloze č. 1 této Písemné výzvy – „Popis prováděných oprav“, dále pak v příloze č. 2 této Písemné výzvy – soupis prací („Stavební rozpočet“). Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je také zpracování podrobné fotodokumentace průběžného provádění díla a zakrytých částí, vše 2x v tištěné podobě a 1x v elektronické podobě (kterou bude moci zadavatel dále využít v rámci své činnosti, popřípadě dále zpracovat). Prohlídka místa plnění se uskuteční dne 13. srpna 2019 v 10.00 hodin. Sraz účastníků bude u informační tabule areálu Pražského hradu v ulici U Prašného mostu (tj. na pravé straně při vstupu do areálu Pražského hradu, před kontrolním stanovištěm Policie ČR – služebním vchodem).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.08.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.