Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup - gastronádoby a váha můstková


Kategorie

Stravování a potraviny

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky malého rozsahu (dále též "VZMR") je dodávka zboží, kterým se pro účely této VZMR rozumí nákup - gastronádoby a váha můstková. Zboží je podrobně specifikováno v zadání této VZMR (soubor „příloha č. 1 - specifikace a cenová nabídka.xlsx“). Dodávka zboží bude uchazečem realizována jako celek v souladu s podmínkami stanovenými v návrhu kupní smlouvy, který je součástí zadávacích podmínek. Soubory „návrh kupní smlouvy.doc“ a „příloha č. 1 - specifikace a cenová nabídka.xlsx“ si stáhněte do svého PC, naceňte požadované zboží dle pokynů uvedených ve specifikaci. Poté oba vyplněné soubory „příloha č. 1 - specifikace a cenová nabídka.xlsx“ a PODEPSANÝ „návrh kupní smlouvy.doc“ přiložte jako přílohu k Vaší nabídce. S výhercem VR bude uzavřena kupní smlouva. Souběžně s touto zakázkou jsou spuštěny i zakázky na nákup kuchyňských potřeb pod číslem N006/19/V00021966 a nákup - příslušenství k výčepnímu zařízení pod číslem N006/19/V00021974.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.08.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.