Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nábytek pro ZŠ Únětice


Kategorie

Nábytek
Nábytek ->  Kancelářský
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem koupě a dodávky je nábytek pro ZŠ, děti a učitele, nábytek a doplňky, spotřebiče včetně LED osvětlení vbudovaného do nábytku a kuchyněk. Součástí dodávky jsou i práce na montáži nábytku a vybavení v ZŠ Únětice. Spojovací a montážní materiál (kování, úchytky, zámky, panty, montážní pěny, silikon, apod.) je součástí kupní ceny jednotlivých položek rozpočtu. Součástí dodávky je i kompletní dokumentace ke zboží, návody k použití spotřební elektroniky (např. lednice), apod. Minimální kvalita nábytku je specifikována tak, že nosné části nábytku jsou z dřevotřísky min. tl. 18 mm, laminované, ohraněné 2 mm plastem ABS stejného dekoru. Výkryty, záda linky, apod. mohou být ze slabšího materiálu, ne však méně než tl. 1,2 mm. Kotvení kuchyňské linky bude na montážní lištu u horních i dolních skříněk. Dveře skříní a zásuvky budou mít kování umožňující snadné „vycvaknutí“ a odpojení a následné nasazení bez nutnosti opětovného polohového nastavování a ladění mezer. Zásuvky budou pevné, bez viklání, sololit dna zásuvek se nesmí prohýbat nad přiměřenou míru (zajištěno např. přidáním výztuže pod sololit).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.07.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 22.07.2019 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.