Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Marketingová podpora projektu Česko-polská Hřebenovka – východní část


Kategorie

Reklama a marketing

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření marketingové podpory proznačené hřebenové trasy na území Olomouckého kraje (původní historické trasy + rychlebské větve - viz mapa - příloha č. 8) v rámci projektu „Česko-polská Hřebenovka – východní část“ reg. Č.: CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_025/0001254 spolufinancovaného z EFRR prostřednictvím Interreg V-A Česká republika - Polsko. Jde o zajištění propagační aktivit, přičemž jejich plnění je rozděleno v rámci veřejné zakázky na 4 části: 1. Pořízení imageových a leteckých fotografií a natočení videospotu (část 1 veřejné zakázky), 2. vytvoření panoramatických pohledů – virtuálních prohlídek (část 2 veřejné zakázky), 3. zajištění inzerce v tisku, rádiu a on-line propagace (část 3 veřejné zakázky), 4. organizace propagační akce (část 4 veřejné zakázky).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum uzavření smlouvy, Datum zrušení VZ: 15.07.2019

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.