Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

KS Praha - nákup kancelářského papíru


Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  Kancelář

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem akce je dodávka 2400 balení (1 balení = 500 listů) kancelářského papíru. Specifikace: Xerografický papír formátu A4 do kopírovacích strojů, laserových a inkoustových tiskáren pro oboustranný ČB a plnobarevný tisk. Papír musí splňovat následující technické parametry: Hmotnost: 80g/m2 Opacita: min 92% Bělost: min 168+-3 Hladkost: 180ml/min +- 50 Formát: A4 Tloušťka: 107±4μm Minimální prašnost Ekologická značka: ano Certifikát kvality: ano Archivace: ano Výše uvedenou specifikaci splňuje například: SMARTLINE JET multifunctional paper A4 / 80g / extra white. Zadavatel akceptuje i jakékoli jiné zboží, které odpovídá zadané specifikaci. Zadavatel nabídky ani jejich části dodavatelům nevrací. Zadavatel si vyhrazuje právo všechny nabídky odmítnout, kdykoliv zadávací řízení zrušit a to z jakéhokoliv důvodu, nebo i bez uvedení důvodu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.08.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.