Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Informační mediální kampaň k problematice výživného


Kategorie

Reklama a marketing

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je kompletní zajištění níže specifikované kampaně – kreativní část, produkční část, nákup médií a evaluace kampaně (dále také jen „Kampaň“). Předmětem plnění veřejné zakázky jsou konkrétně následující služby, tj. vypracování: 1. Jednotného kreativního a strategického konceptu, kterým bude Kampaň propojená. 2. Produkční části: - Příprava a produkce hlavního videospotu pro TV. - Příprava a produkce audiospotu pro rádio. - Příprava a produkce digitální části Kampaně, která bude zahrnovat informační microsite a bannerovou kampaň. - Příprava printové a outdoorové reklamy. 3. Plánu a nákupu médií pro všechny výše zmíněné kanály. 4. Evaluace Kampaně. Bližší specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 závazného vzoru smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.09.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.