Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

III/152 70 Brno, ul. Dlouhá, most 15270-1 přes tramvaj, studie, IČ


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je zpracování dokumentace ve stupni studie včetně souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k posouzení navržených variant technického řešení na uvedenou akci.
Stavba představuje dle výsledků DGN demolici stávajícího mostního objektu o jednom poli (délka přemostění je 13,68 m)a jeho nahrazení novým objektem. Most se nachází ve městě Brně, místní části Bohunice na ul. Dlouhá přes tramvajovou trať.
Most je ve stavebním stavu VI – velmi špatný.
Součástí akce je oprava (rekonstrukce) přilehlých úseků silnice před a za mostem se zachováním současného šířkového uspořádání. Délka úpravy silnice III/152 70 je vč. mostu cca 300 m.
Součástí návrhu je i úprava křižovatky se silnicí II/602 na začátku úseku. Délka úpravy silnice II/602 se předpokládá cca 100 m.
Rozsah úpravy křižovatky nutno koordinovat s PD nové světelné signalizace, kterou připravují Brněnské komunikace a.s.
Předmět zakázky je blíže určen v přiložených obchodních podmínkách.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 14.08.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.