Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

I/54 Blatnice, průtah - oprava objízdné trasy


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je oprava objízdné trasy poškozené v průběhu realizace akce "I/54 Blatnice - průtah". Provedení opravy bylo podmínkou vydání souhlasného stanoviska SÚS JmK ke stavebnímu povolení. Jedná se o úsek silnice III/49910 v délce 210 m. Oprava bude provedena odfrézováním asfaltového krytu vozovky, lokálními opravami a pokládkou nové asfaltové vrstvy. Pozn. ke zvolenému zadávacímu řízení: V roce 2016 Závod Brno vysoutěžil formou otevřeného řízení veřejnou zakázku „I/54 Blatnice - průtah“ (s předpokládanou hodnotou cca 19 mil. Kč bez DPH). Podmínkou vydání souhlasného stanoviska SÚS JmK ke stavebnímu povolení na tuto akci byla oprava objízdné trasy vedené po silnici III/49910, avšak tato oprava nebyla součástí plnění. Z důvodu eliminace rizika posuzování tohoto postupu kontrolními orgány z hlediska možného účelového rozdělení zakázky bylo rozhodnuto pro opravu objízdné trasy použít vyšší druh zadávacího řízení (ZPŘ namísto POP) tak, aby nedošlo k omezení hospodářské soutěže.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 30.08.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 18.09.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.