Informace o zakázce

Základní údaje:
Název zakázky:

Ekonomický informační systém pro nemocnice Zlínského kraje

Číslo ve věstníku:
Z2019-019317
Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace ekonomického informačního systému (dále rovněž jen „ERP“), který nahradí stávající informační systém. Součástí plnění je dodávka nezbytného HW a s ním souvisejícího SW a další související plnění, včetně poskytování podpory po dobu neurčitou, to vše v rozsahu příloh návrhů smluv - obchodních podmínek, které tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace – které budou uzavřeny s jednotlivými (4) nemocnicemi. Veřejná zakázka je zadávána centrálním zadavatelem podle ust. § 9 odst. 1 písm. b) ZVZZ na jeho účet a na účet těchto pověřujících zadavatelů: b) Krajská nemocnice T. Bati, a. s. c) Kroměřížská nemocnice a.s. d) Vsetínská nemocnice a.s.. Další informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.06.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 11.07.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.