Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka výkonného počítače pro řešení náročných numerických multifyzikálních simulací

Číslo ve věstníku:
Z2019-033588
Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem dodávky je výkonný počítač pro řešení výpočetně náročných numerických úloh v oblasti řešení inverzní úlohy mikrovlnného zobrazování nebo identifikace patologií srdce. Výkonný počítač s celkem 18 procesory realizovaný formou výpočetního klastru skládajícího se z jednoho řídicího výkonného osobního počítače - "head nodu" navzájem propojeného s 8 výkonnými osobními počítači - "nody". Tato konfigurace umožní výpočet náročných simulací a paralelizovat výpočty tak, aby došlo k významné redukci doby nezbytné pro výpočty. Zároveň každé PC, ze kterého se výpočetní klastr skládá, bude disponovat vlastními periferiemi (monitorem, klávesnicí a myší), tak aby mohlo být využíváno i samostatně v případě řešení dílčích úloh a k paralelní přípravě úloh. Z důvodu časově i výpočetně náročných výpočtů, které se na klastru budou řešit, musí být jednotlivé počítače i jejich komponenty schopné trvalého provozu.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 04.11.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.