Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka Ekonomického informačního systému včetně implementace a zajištění služeb provozní podpory a rozvoje


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je (i) dodání, instalace a implementace ekonomického informačního systému (dále jen „EIS“), který bude plně odpovídat všem funkčním, technickým, legislativním a procesním požadavkům Zadavatele, včetně poskytnutí práv k jeho užití (licencí), a souvisejících služeb dle potřeb Zadavatele dle podmínek smlouvy o dodávce a implementaci ekonomického informačního systému a (ii) zajištění souvisejících služeb provozní podpory, údržby a rozvoje dle podmínek smlouvy o dodávce a implementaci ekonomického informačního systému, vč. zajištění služeb součinnosti při případném budoucím přechodu na jiný informační systém. EIS musí plně spolupracovat se stávajícím personálním informačním systémem Zadavatele OKbase, vč. automatického zaúčtování. U výsledného řešení, tj. EIS, dodavatel rovněž zajistí pro Zadavatele licenční oprávnění k databázi, a to v rozsahu a za podmínek smlouvy o dodávce a implementaci ekonomického informačního systému.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 20.09.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.